Všechna data, informace a formuláře podléhají vysoké míře zabezpečení.

O nás

Hypotéka je moderním pomocníkem pro řešení bydlení. Hypotéka dnes nemusí financovat pouze domy nebo byty, ale hypotékou můžete financovat také pořízení automobilu, zařízení domácnosti nebo pomocí hypotéky investovat a podnikat. Protože se v hypotékách bavíme o značných částkách peněz a na tuzemském trhu je mnoho společností, které Vám hypotékou poskytnou, je výhodné všechny nabídky pečlivě zvážit.

Cílem portálu TopKalkulacka.cz je srovnat nabídky jednotlivých bank a vysvětlit problematiku hypoték každému - od prvožadatelů o hypotéku až po zkušenější zájemce. Při výběru hypotéky je dobré být obeznámen se všemi pojmy a podmínkami hypoték a mít jasno, o jakou hypotéku bychom měli žádat. Nabízíme Vám zdarma dostatek informací, které Vám pomohou získat informační náskok při jednání s bankou a ušetřit spoustu času a peněz.

Pomůžeme Vám zorientovat se ve světě financí, hypoték a hypotečních pojmů. Nabízíme řešení ve formě rychlého a jasného srovnání hypotečních úvěrů, úroků a podmínek bank. Získejte co nejvýhodnější hypotéku, přesně podle Vašich představ a dopřejte si to, po čem toužíte.

Nenechte se napálit bankovními úředníky nebo nezkušenými poradci. Ověřte si informace o hypotékách a srovnejte nabídky hypoték od většiny bank v ČR. Hypoteční úvěr by měl být produktem, který pomáhá v řešení bydlení, hypotéka by neměla být noční můrou a nemusí jí rozhodně vůbec být. Na portálu TopKalkulacka.cz najdete nejen samotné popisy jednotlivých hypotečních produktů, ale i praktické tipy a povídání o bankách, které hypotéky přímo nabízí, tak abyste vybrali správnou hypotéku a ušetřili Váš čas a peníze.

Porovnejte nejlevnější finanční a pojišťovací nabídky napříč celým trhem. Ušetřete svůj čas a peníze při žádosti online. Je už jen na Vás, jestli chcete peníze získat, zhodnotit nebo ušetřit. Vyberte správné produkty a ušetřete tisíce korun ročně na účtech Vaší domácnosti. Více informací najdete na TopSrovnani.cz

Tyto webové stránky jsou vysoce chráněny proti zneužití informací a osobních údajů uživatelů internetu. Data o uživatelích webu podléhají maximální míře zabezpečení. Vážíme si důvěry, kterou nám projevíte a zavazujeme se chránit Vaše soukromí. Kalkulace hypoték a naše služby jsou pro klienty a uživatele webu TopKalkulacka.cz zcela zdarma. Naší odměna je účtována přímo bance v případě uzavření hypotečního úvěru, pokud se pro hypoteční úvěr sami rozhodnete.

Všechny naše služby jsou zdarma a nezávazné. Vyplněním formuláře a získáním srovnání hypoték na míru se k ničemu nezavazujete. Je jen na vás, jestli se pro konkrétní hypoteční nabídku rozhodnete a budete mít zájem získat více informací.

Naším cílem je poskytnout Vám snadné a rychlé srovnání hypotečních úvěrů napříč celým trhem. Pro co nejrychlejší a pohodlné srovnání hypoték jsou ve formuláři některé údaje předvyplněné na základě statistických dat od našich uživatelů. Naším cílem je poskytnout Vám maximum informací a férové srovnání nabídek na trhu pro výběr správného hypotečního produktu, přesně podle Vašich aktuálních potřeb a požadavků. Pokud budete s čímkoliv nespokojeni, neváhejte nás prosím kontaktovat. Kontakt najdete v sekci "Kontakty". Každému komentáři, požadavku nebo stížnosti se budeme osobně věnovat a na všechny reakce získáte osobní odpověď.

Copyright © 2012 TopKalkulacka.cz