Všechna data, informace a formuláře podléhají vysoké míře zabezpečení.

Které banky poskytují hypotéky

Kromě specializovaných hypotečních bank, které se zaměřují jen na hypotéky, najdeme celou řadu bank, které hypotéky nabízejí jako součást své produktové nabídky. Hypotéky poskytují banky jako svá dlouhodobá aktiva a hypotéka samotná není až tak velmi náročným administrativním úkonem. Proč tedy hypotéky nenabízet? V České republice poskytuje hypotéky 17 různých bank. Počet bank poskytujících hypotéky se může v čase měnit, řádově ale zůstane stejný. Teď víme, kolik nabídek je možné získat a přibližně z kolika produktů si můžeme aktuálně vybírat. Podívejme se na několik bank, které poskytují dlouhodobě hypotéky na velmi dobré úrovni a jejich klienti jsou s nimi spokojení.

Hypotéka České spořitelny

Česká spořitelna je jednou ze zkušených a tradičních bank, na kterou se obrací značná část žadatelů o hypotéku. Přestože se jedná o tradiční banku, najdeme u České spořitelny zajímavé výhody, které bychom čekali spíše u zvučnějších a dražších bank. Například pokud splácíte hypotéku z běžného účtu, vedeného u České spořitelny, získáte od České spořitelny slevu 0,5% z úroků. Dále nabízí hypotéky dostatečnou flexibilitu, při které je možné zvyšovat nebo snižovat výši splátek v průběhu splácení. Zajímavou službou, kterou nabízí hypotéka České spořitelny je možnost odložení splátek o jeden měsíc.

Hypotéka GE Money Bank

Nadnárodní a ekonomicky velmi silná GE Money Bank je bankou, která dle výsledku několika soutěží patří mezi nejoblíbenější banky na tuzemském bankovním trhu. GE Money Bank nabízí rozšířenou nabídku hypoték. Nejedná se však jen o klasické hypotéky, ale také o americké hypotéky a o refinancování hypoték. Stejně, jako u ostatních služeb GE Money Bank, u hypotéky GE Money Bank se můžeme těšit velké profesionalitě a prozákaznickém přístupu při řešení jakýkoliv potřeb.

Hypotéka Raiffeisen Bank

Rakouská Raiffeisen Bank je považována za přátelskou společnost, která má tradici v řešení otázky bydlení a financování bydlení. Raiffeisen Bank, krátce nazývaná také RB, nabízí zajímavé hypotéky, které se orientují spíše na bonitnější zákazníky. Společnost se snaží nabízet především klasické hypotéky a nabídku rozšiřuje o pojišťovací služby, pro případ nečekaných životních situací. Nabízený standard hypoték Raiffeisen Bank je opravdu vysoký, je cílený především na náročné bonitnější zákazníky, ale rychle si na něj zvykne jistě každý.

Hypotéka ČSOB

Československá obchodní banka je jednou z nejznámějších bank na našem trhu a také jednou z těch, které poskytují širokou paletu služeb pro své zákazníky. Hypotéky ČSOB se dělí do mnoha druhů, od běžných komerčních hypoték, neúčelových amerických hypoték až po speciální hypotéky pro developery a financování výstavby rozsáhlých investičních projektů. Nabídku hypoték ČSOB doplňují další zajímavé služby, jako pojištění, kreditní karty, půjčky a další.

Hypotéky samozřejmě nabízí i další společnosti, jak se můžete přesvědčit v kalkulačce hypoték. Banky, které nejsou zahrnuty v tomto výběru, nabízejí také solidní a zajímavé hypotéky. Výhodnost hypoték je nutné vždy řešit velmi individuálně. Každému vyhovuje něco jiného, požadavky klientů jsou rozdílné a dle toho se vypočítávají poplatky za služby a úroky.

Tyto webové stránky jsou vysoce chráněny proti zneužití informací a osobních údajů uživatelů internetu. Data o uživatelích webu podléhají maximální míře zabezpečení. Vážíme si důvěry, kterou nám projevíte a zavazujeme se chránit Vaše soukromí. Kalkulace hypoték a naše služby jsou pro klienty a uživatele webu TopKalkulacka.cz zcela zdarma. Naší odměna je účtována přímo bance v případě uzavření hypotečního úvěru, pokud se pro hypoteční úvěr sami rozhodnete.

Všechny naše služby jsou zdarma a nezávazné. Vyplněním formuláře a získáním srovnání hypoték na míru se k ničemu nezavazujete. Je jen na vás, jestli se pro konkrétní hypoteční nabídku rozhodnete a budete mít zájem získat více informací.

Naším cílem je poskytnout Vám snadné a rychlé srovnání hypotečních úvěrů napříč celým trhem. Pro co nejrychlejší a pohodlné srovnání hypoték jsou ve formuláři některé údaje předvyplněné na základě statistických dat od našich uživatelů. Naším cílem je poskytnout Vám maximum informací a férové srovnání nabídek na trhu pro výběr správného hypotečního produktu, přesně podle Vašich aktuálních potřeb a požadavků. Pokud budete s čímkoliv nespokojeni, neváhejte nás prosím kontaktovat. Kontakt najdete v sekci "Kontakty". Každému komentáři, požadavku nebo stížnosti se budeme osobně věnovat a na všechny reakce získáte osobní odpověď.

Copyright © 2012 TopKalkulacka.cz