Všechna data, informace a formuláře podléhají vysoké míře zabezpečení.

Kontakt

Vybrat správnou hypotéku je mimořádně důležité. Hypotéku si vybíráte obvykle na dvacet až třicet let. Vyzkoušejte nezávislé srovnání hypoték od více bank a sami se rozhodněte, která nabídka je pro Vás nejlepší. Naše služby jsou nezávazné a zdarma. Neváhejte se na nás obrátit v případě dotazů nebo komentářů.

Provozovatel TopKalkulacka.cz

5DM.cz, s.r.o.
IČ: 24818046
info@5dm.cz
www.5dm.cz
Registrace: Společnost zapsaná u rejstříkového soudu v Praze, spisová značka C 177098

Tyto webové stránky jsou vysoce chráněny proti zneužití informací a osobních údajů uživatelů internetu. Data o uživatelích webu podléhají maximální míře zabezpečení. Vážíme si důvěry, kterou nám projevíte a zavazujeme se chránit Vaše soukromí. Kalkulace hypoték a naše služby jsou pro klienty a uživatele webu TopKalkulacka.cz zcela zdarma. Naší odměna je účtována přímo bance v případě uzavření hypotečního úvěru, pokud se pro hypoteční úvěr sami rozhodnete.

Všechny naše služby jsou zdarma a nezávazné. Vyplněním formuláře a získáním srovnání hypoték na míru se k ničemu nezavazujete. Je jen na vás, jestli se pro konkrétní hypoteční nabídku rozhodnete a budete mít zájem získat více informací.

Naším cílem je poskytnout Vám snadné a rychlé srovnání hypotečních úvěrů napříč celým trhem. Pro co nejrychlejší a pohodlné srovnání hypoték jsou ve formuláři některé údaje předvyplněné na základě statistických dat od našich uživatelů. Naším cílem je poskytnout Vám maximum informací a férové srovnání nabídek na trhu pro výběr správného hypotečního produktu, přesně podle Vašich aktuálních potřeb a požadavků. Pokud budete s čímkoliv nespokojeni, neváhejte nás prosím kontaktovat. Kontakt najdete v sekci "Kontakty". Každému komentáři, požadavku nebo stížnosti se budeme osobně věnovat a na všechny reakce získáte osobní odpověď.

Copyright © 2012 TopKalkulacka.cz