Všechna data, informace a formuláře podléhají vysoké míře zabezpečení.

Hypotéka - UniCredit Bank

UniCredit Bank nabízí širokou paletu finančních služeb, mezi kterou patří pestrá nabídka hypoték. Hypotéky UniCredit Bank poskytují podobné výhody, jako ostatní produkty v nabídce této banky. Hypotéky a produkty UniCredit Bank jsou stabilní, chytré a profesionální. Banka kromě hypotečních úvěrů, nabízí také úvěry klasické, různé varianty připojištění a samozřejmě veškeré základní finanční produkty, jako běžné účty nebo spořící účty. Banka poskytuje komplexní služby a to nejen při vyřizování hypotečního úvěru, ale také během jeho samotného splácení.

4 základní druhy hypoték UniCredit Bank

Podívejme se na nejdůležitější výhody, které byste měli o hypotéce UniCredit Bank vědět. Banka nabízí základní 4 hypoteční produkty, které jsou rozděleny dle účelu hypotéky. Podíváme se teď na každou z nich. Hypotéka ve verzi Individual Vám nabídne řešení na míru. Varianta Flexi nabízí možnost předčasného splácení hypotéky a to kdykoliv. Varianta Plus Vám zajistí, abyste měli vstupní i měsíční poplatky za hypotéku zdarma, a tak ve výsledku ušetřili zajímavé peníze. Poslední variantou hypotéky je Twin, která je dobře známou hypotékou s neúčelovou částí.

Další v nabídce hypoték je hypotéka určena k financování objektů určených k rekreaci, tedy především chat a chalup. Dočkáme se zde podobně výhodného úroku, jako u hypotéky na bydlení. Výhodou je také individuální přístup společnosti a možnost připojištění. Další z nabídky je neúčelová (americká) hypotéka, kterou můžete financovat nákup i dalších věcí, než pouze domu nebo bytu.

Poslední nabídkou je tzv. Převratná hypotéka, která kombinuje několik výhod dohromady. Tato hypotéka byla vyhlášena hypotékou roku 2010 a 2011 v soutěži Zlatá koruna. Hypotéky UniCredit Bank jsou velice zajímavou variantou financování bydlení a je vhodné nabídku UniCredit Bank zvážit, pokud plánujete hypotéku.

Tyto webové stránky jsou vysoce chráněny proti zneužití informací a osobních údajů uživatelů internetu. Data o uživatelích webu podléhají maximální míře zabezpečení. Vážíme si důvěry, kterou nám projevíte a zavazujeme se chránit Vaše soukromí. Kalkulace hypoték a naše služby jsou pro klienty a uživatele webu TopKalkulacka.cz zcela zdarma. Naší odměna je účtována přímo bance v případě uzavření hypotečního úvěru, pokud se pro hypoteční úvěr sami rozhodnete.

Všechny naše služby jsou zdarma a nezávazné. Vyplněním formuláře a získáním srovnání hypoték na míru se k ničemu nezavazujete. Je jen na vás, jestli se pro konkrétní hypoteční nabídku rozhodnete a budete mít zájem získat více informací.

Naším cílem je poskytnout Vám snadné a rychlé srovnání hypotečních úvěrů napříč celým trhem. Pro co nejrychlejší a pohodlné srovnání hypoték jsou ve formuláři některé údaje předvyplněné na základě statistických dat od našich uživatelů. Naším cílem je poskytnout Vám maximum informací a férové srovnání nabídek na trhu pro výběr správného hypotečního produktu, přesně podle Vašich aktuálních potřeb a požadavků. Pokud budete s čímkoliv nespokojeni, neváhejte nás prosím kontaktovat. Kontakt najdete v sekci "Kontakty". Každému komentáři, požadavku nebo stížnosti se budeme osobně věnovat a na všechny reakce získáte osobní odpověď.

Copyright © 2012 TopKalkulacka.cz