Všechna data, informace a formuláře podléhají vysoké míře zabezpečení.

Hypotéka - Raiffeisen Bank

Raiffeisen Bank je rakouská banka známá především pro své úspěšné produkty v oblasti řešení financování bydlení. Na tuzemském trhu Raiffeisen Bank působí od roku 1991 a je jednou z prvních zahraničních bank, které začaly na českém trhu nabízet své služby. Raiffeisen Bank se těší velké oblíbenosti mezi svými klienty a velmi dobré pověsti. Cílem Raiffeisen Bank je poskytovat kvalitní služby s přívětivým přístupem. Raiffeisen Bank je pátou největší bankou v České republice a mezi leadery ve finančním sektoru patří i ve světovém měřítku.

Hypoteční úvěry od Raiffeisen Bank

Raiffeisen Bank se snaží nabízet hypotéky především jejím věrným klientům a movitějším klientům. Na začátku roku 2012 začala Raiffeisen Bank procházet rekonstrukcí, během které se snaží změnit klientskou orientaci a stát se bankou specializovanou výhradně na movitější klienty. Cílem Raiffeisen Bank je nabízet profesionální služby a přátelské jednání zároveň. Mluvčí Raiffeisen Bank řekl: „Hledáme klienty, kteří u nás chtějí mít nejen hypotéku nebo spoření, ale chtěji využívat více služeb, jako jsou běžné účty a platební karty.“ Banka svým klientům začala nabízet bezplatné refinancování jejich hypoték u jiných společností a to i v době, kdy mají svůj úvěr zafixovaný. Klienti, kteří nezapadají do porfolia služeb Raiffeisen Bank a nedohodnou se s bankou na hypotéce, asi zvolí jejího nejbližšího konkurenta, kterým je Hypoteční banka.

Pokud patříte mezi cílovou skupinu této banky, můžete se těšit z vysoce kvalitních produktů. Raiffeisen hypotéka nabízí velké množství výhod. S Raiffeisen hypotékou nemusíte platit většinu poplatků, které jsou běžné v jiných bankách. Neplatíte například za vyřízení hypotéky. Obdobné to je i u mimořádných splátek, které jsou také zdarma. Výhodou je, že banka po Vás nebude chtít žádné faktury a to ani v případě, že máte klasický účelový hypoteční úvěr, tím Vám odpadne celá řada starostí s administrativou. Hypotéku si dokonce můžete vzít bez dokazování příjmů. Je jedno, jestli patříte mezi stávající nebo nové klienty banky, vždy máte možnost si nechat svou hypotéku pojistit - a to velmi výhodně a přímo společností Raiffeisen.

Raiffeisen Bank nabízí několik hypoték, podle toho, co konkrétně chcete financovat. Variabilita hypoték umožňuje poskytovat lepší úrokové sazby a lepší podmínky hypotéky. V bance se dočkáte také poradenství v celém oboru hypotečních úvěrů. Raiffeisen Bank je bezesporu zajímavou společností, která si svou část trhu jistě zaslouží a těší se přízni klientů zcela oprávněně.

Tyto webové stránky jsou vysoce chráněny proti zneužití informací a osobních údajů uživatelů internetu. Data o uživatelích webu podléhají maximální míře zabezpečení. Vážíme si důvěry, kterou nám projevíte a zavazujeme se chránit Vaše soukromí. Kalkulace hypoték a naše služby jsou pro klienty a uživatele webu TopKalkulacka.cz zcela zdarma. Naší odměna je účtována přímo bance v případě uzavření hypotečního úvěru, pokud se pro hypoteční úvěr sami rozhodnete.

Všechny naše služby jsou zdarma a nezávazné. Vyplněním formuláře a získáním srovnání hypoték na míru se k ničemu nezavazujete. Je jen na vás, jestli se pro konkrétní hypoteční nabídku rozhodnete a budete mít zájem získat více informací.

Naším cílem je poskytnout Vám snadné a rychlé srovnání hypotečních úvěrů napříč celým trhem. Pro co nejrychlejší a pohodlné srovnání hypoték jsou ve formuláři některé údaje předvyplněné na základě statistických dat od našich uživatelů. Naším cílem je poskytnout Vám maximum informací a férové srovnání nabídek na trhu pro výběr správného hypotečního produktu, přesně podle Vašich aktuálních potřeb a požadavků. Pokud budete s čímkoliv nespokojeni, neváhejte nás prosím kontaktovat. Kontakt najdete v sekci "Kontakty". Každému komentáři, požadavku nebo stížnosti se budeme osobně věnovat a na všechny reakce získáte osobní odpověď.

Copyright © 2012 TopKalkulacka.cz