Všechna data, informace a formuláře podléhají vysoké míře zabezpečení.

Hypotéka - Poštovní spořitelna

Pokud se bavíme o tradičních českých finančních společnostech, které mají obrovskou důvěru zákazníků, jednou z nich je určitě Poštovní spořitelna. Poštovní spořitelna je jedním z nejstarších bankovních ústavů u nás a těší se obrovské důvěře zákazníků. Společně s ČSOB bankou patří Poštovní spořitelna do finanční skupiny ČSOB. Do stejné finanční skupiny patří například ČSOB Pojišťovna, ČSOB Penzijní fond, ČSOB Leasing, Českomoravská stavební spořitelna nebo Hypoteční banka. V posledních letech začala Poštovní spořitelna nabízet také pokročilejší finanční produkty jako jsou hypotéky.

Era hypotéky od Poštovní spořitelny

Hypotéku Poštovní spořitelny budete znát spíše pod názvem Era hypotéka. Jde o hypotéku, která má několik variant. Era hypotéka je určena především k řešení tří základních klientských potřeb. První z nich je financování bydlení (klasická hypotéka), druhou variantou je rekonstrukce nemovitosti (hypotéka na rekonstrukci), poslední variantou je hypotéka na splácení předchozího dluhu (refinancování hypoték). Všechny tyto produkty dohromady tvoří Era hypotéku. Hypotéku od Poštovní spořitelny využívají především lidé, kteří preferují služby tuzemských společností a hledají spolehlivou banku s dobrou dostupností poboček.

Nyní se podíváme na podmínky Era hypotéky od Poštovní spořitelny. Kromě zajímavé individuální úrokové sazby nabízí Era hypotéka hned několik výhod, které zaujmou potenciální zákazníky. Především se jedná o individuální splátky - neurčujete si jen výši splátek, ale také datum, kdy budete platit. Můžete si hypotéku přizpůsobit Vašim možnostem a požadavkům. Další podstatnou výhodou je LVT 100, bez potíží si můžete půjčit 100% odhadované ceny nemovitosti. Poštovní spořitelna Vám garantuje po dobu 30 dní stejnou úrokovou sazbu. To znamená, že se můžete spolehnout, že během jednání o úvěru se úroková sazba nezmění. V praxi se totiž občas stává, že se sazba hypoték v průběhu jednání změní a tak se z výhodné hypotéky může stát podstatně méně výhodná záležitost a celé jednání najednou ztratí smysl.

Era hypotéka je tak dalším chytrým produktem Poštovní spořitelny, která v posledních letech prodělala významné změny. Poštovní spořitelna je moderní finanční společnost s férovým přístupem a tradiční pozicí na českém bankovním trhu. Kromě hypoték můžete využít také další finanční služby, jako jsou osobní účty, spoření nebo klasické půjčky Poštovní spořitelny. Pokud máte zájem o hypotéku a nechcete se obracet na zahraniční společnosti, Poštovní spořitelna je ta pravá volba. Netřeba zmiňovat, že při srovnání Poštovní spořitelny se zahraničními bankami, má Poštovní spořitelna rozhodně co nabídnout.

Tyto webové stránky jsou vysoce chráněny proti zneužití informací a osobních údajů uživatelů internetu. Data o uživatelích webu podléhají maximální míře zabezpečení. Vážíme si důvěry, kterou nám projevíte a zavazujeme se chránit Vaše soukromí. Kalkulace hypoték a naše služby jsou pro klienty a uživatele webu TopKalkulacka.cz zcela zdarma. Naší odměna je účtována přímo bance v případě uzavření hypotečního úvěru, pokud se pro hypoteční úvěr sami rozhodnete.

Všechny naše služby jsou zdarma a nezávazné. Vyplněním formuláře a získáním srovnání hypoték na míru se k ničemu nezavazujete. Je jen na vás, jestli se pro konkrétní hypoteční nabídku rozhodnete a budete mít zájem získat více informací.

Naším cílem je poskytnout Vám snadné a rychlé srovnání hypotečních úvěrů napříč celým trhem. Pro co nejrychlejší a pohodlné srovnání hypoték jsou ve formuláři některé údaje předvyplněné na základě statistických dat od našich uživatelů. Naším cílem je poskytnout Vám maximum informací a férové srovnání nabídek na trhu pro výběr správného hypotečního produktu, přesně podle Vašich aktuálních potřeb a požadavků. Pokud budete s čímkoliv nespokojeni, neváhejte nás prosím kontaktovat. Kontakt najdete v sekci "Kontakty". Každému komentáři, požadavku nebo stížnosti se budeme osobně věnovat a na všechny reakce získáte osobní odpověď.

Copyright © 2012 TopKalkulacka.cz