Všechna data, informace a formuláře podléhají vysoké míře zabezpečení.

Hypotéka - Modrá Pyramida

Stavební spořitelna Modrá pyramida je dobrá možnost pro všechny, kdo řeší nové bydlení nebo rekonstrukci. Modrá pyramida je samostatně působící společnost s vazbou na Komerční banku. Ve svém portfóliu má Modrá pyramida především spořící účty, půjčky na bydlení a rekonstrukce a obecně asi všechny typy produktů, které Vás mohou v souvislosti s bydlením napadnout. V nabídce Modré pyramidy najdete samozřejmě také hypoteční úvěry. Modrá pyramida nabízí hned 6 různých hypotečních úvěrů, na které se nyní podíváme podrobněji.

Typy hypoték Modré Pyramidy

Hypoúvěr od Modré pyramidy je klasickou hypotékou, kterou můžete využít pro financování bydlení. Splácení Hypoúvěru si můžete rozložit až na 28 let s tím, že hypotéku Modrá pyramida schválí i předtím, než si vyberete konkrétní nemovitost. To Vám umožní řešit rychle a pohodlně Vaše bydlení, nemusíte se obávat, že banka Vám úvěr následně neschválí. Výhodou je solidní dostupnost produktu - stavební spořitelna Modrá pyramida nemá nějak složité požadavky na příjmy klienta.

Druhým produktem je hypotéka od Komerční banky, kterou si můžete vyřídit také přes tuto dceřinou společnost. Třetí variantou hypotečního produktu stavební spořitelny Modrá pyramida je Flexibilní hypotéka, která nabízí individuální řešení splátek. Splátky v případě této hypotéky můžete snižovat, pozastavovat, předčasně splácet a v neposlední řadě můžeme také odložit začátek splácení až o jeden roku. Polovinu této hypotéky můžeme využívat na náklady spojené s novým bydlením a zaplatit z ní například potřebný nábytek nebo služby.

Čtvrtým typem hypotéky Modré pyramidy je hypotéka 2v1, která je běžnou hypotékou s neúčelovou částí. Tento typ hypotéky Vám umožní kromě bydlení financovat také další náklady, které nemusí mít s bydlením nic společného. Způsob nakládání s neúčelovou částí úvěru je jen na potřebách a preferencích klienta stavební spořitelny. Pátou hypotékou je speciální zpětná hypotéka. Modrá pyramida Vám při využití této hypotéky zaplatí už splacené faktury a další náklady spojené s financováním bydlení a takto získané peníze můžete využít na cokoliv. Nejedná se o americkou hypotéku, ale o klasickou hypotéku, alespoň co se podmínek hypotéky týká. Zpětná hypotéka Modré pyramidy je stejně výhodná jako jiné hypotéky na trhu, i když poskytuje několik zajímavých výhod nad rámec běžné hypotéky.

Posledním nabízeným typem hypotéky Modré pyramidy je předhypoteční úvěr, který zajistí financování nemovitosti, která ještě není finálně dokončená nebo finálně zvolená. Předhypoteční úvěr je následně je refinancován hypotékou jištěnou nově postavenou nemovitostí. Hypoteční úvěr Vám Modrá pyramida poskytne, i pokud nemáte žádné peníze naspořené. Modrá pyramida nabízí LTV s hodnotou LTV 100 - to znamená hypotéku na 100% ceny nemovitosti.

Modrá pyramida je silným a významný hráčem na trhu financování bydlení a není potíž jí důvěřovat právě v oblasti hypoteční úvěrů. Z široké nabídky produktů stavební spořitelny Modrá pyramida si vybere snad každý. Samozřejmostí je profesionální přístup pracovníků stavební spořitelny a výhodné podmínky produktů.

Tyto webové stránky jsou vysoce chráněny proti zneužití informací a osobních údajů uživatelů internetu. Data o uživatelích webu podléhají maximální míře zabezpečení. Vážíme si důvěry, kterou nám projevíte a zavazujeme se chránit Vaše soukromí. Kalkulace hypoték a naše služby jsou pro klienty a uživatele webu TopKalkulacka.cz zcela zdarma. Naší odměna je účtována přímo bance v případě uzavření hypotečního úvěru, pokud se pro hypoteční úvěr sami rozhodnete.

Všechny naše služby jsou zdarma a nezávazné. Vyplněním formuláře a získáním srovnání hypoték na míru se k ničemu nezavazujete. Je jen na vás, jestli se pro konkrétní hypoteční nabídku rozhodnete a budete mít zájem získat více informací.

Naším cílem je poskytnout Vám snadné a rychlé srovnání hypotečních úvěrů napříč celým trhem. Pro co nejrychlejší a pohodlné srovnání hypoték jsou ve formuláři některé údaje předvyplněné na základě statistických dat od našich uživatelů. Naším cílem je poskytnout Vám maximum informací a férové srovnání nabídek na trhu pro výběr správného hypotečního produktu, přesně podle Vašich aktuálních potřeb a požadavků. Pokud budete s čímkoliv nespokojeni, neváhejte nás prosím kontaktovat. Kontakt najdete v sekci "Kontakty". Každému komentáři, požadavku nebo stížnosti se budeme osobně věnovat a na všechny reakce získáte osobní odpověď.

Copyright © 2012 TopKalkulacka.cz