Všechna data, informace a formuláře podléhají vysoké míře zabezpečení.

Hypotéka - mBank

mBank je relativně nová banka na tuzemském bankovním trhu, přesto její služby využívá již několik stovek tisíc klientů. Svým charakterem je mBank banka všeobecného zaměření. V její poměrně rozsáhlé nabídce produktů jsou také hypotéky pod produktovým názvem mHypotéka. Se silnou konkurencí bojuje mBank především pomocí nabídky celé řady služeb zdarma, které jsou u jiných bank za poplatek.

Mezi služby zdarma, které běžně banky nabízí za poplatek, můžete u mBank využít například vyřízení a poskytnutí hypotéky zdarma, založení a vedení účtu a také mimořádné splátky zdarma u mHypotéky. mBank je na českém trhu v pozici nové banky, většinu klientu získává díky lepší nabídce od konkurenčních bank. mBank působí v ČR teprve od roku 2007 a přesto nabízí českým zákazníkům zajímavé podmínky a úroky hypotečních úvěrů.

Typy hypoték

Nabídka hypoték mBank je složena ze dvou hlavních produktů. Prvním je mHypotéka, která je klasickým hypotečním úvěrem pro financování bydlení. Maximální LTV v případě mHypotéky je LTV 80, to znamená, že si můžete půjčit maximálně 80% z ceny zastavované nemovitosti. Na výběr je také varianty hypotéky bez dokládání příjmů, ovšem s LTV 50. Doba splatnosti hypotéky mBank je na horní hranici možného rozpětí, to znamená od 12 měsíců až do 40 let. Uvedené rozpětí splácení je největší možné rozpětí dané zákonem. Věk klienta během splácení nesmí přesáhnout 70 let. V nabídce je varianta s fixní i variabilní úrokovou sazbou. Variabilní sazba má výhodu v její flexibilitě, lze ji kdykoliv změnit na sazbu fixní.

Druhá z nabízených hypoték je mHypotéka Light. Tato hypotéka nabízí veškeré činnosti spojené s hypotékou zdarma. Také můžeme využít možnosti mimořádných splátek zdarma. mHypotéka Light existuje v několika variantách podle svého účelu, takže jí můžeme využít jak na nákup rodinných domů, tak na konsolidaci jiných úvěrů. Existuje také v neúčelové variantě, tudíž se z ní stává velice zajímavá americká hypotéka.

mBank nabízí hypotéky napřímo prostřednictvím svých poboček a poradců. Současně s hypotékou můžete využít také další služby banky jako je spoření nebo běžný účet. K hypotéce mBank dostaneme nový hypoteční účet. Spolehlivost banky je velká a vychází z její tradice a silné pozice v Polsku. Hypoteční produkty mBank jsou přehledné a moderně pojaté. Pokud Vás osloví nabídka a produkty právě této banky, můžete bez obav o její produkty zažádat.

Tyto webové stránky jsou vysoce chráněny proti zneužití informací a osobních údajů uživatelů internetu. Data o uživatelích webu podléhají maximální míře zabezpečení. Vážíme si důvěry, kterou nám projevíte a zavazujeme se chránit Vaše soukromí. Kalkulace hypoték a naše služby jsou pro klienty a uživatele webu TopKalkulacka.cz zcela zdarma. Naší odměna je účtována přímo bance v případě uzavření hypotečního úvěru, pokud se pro hypoteční úvěr sami rozhodnete.

Všechny naše služby jsou zdarma a nezávazné. Vyplněním formuláře a získáním srovnání hypoték na míru se k ničemu nezavazujete. Je jen na vás, jestli se pro konkrétní hypoteční nabídku rozhodnete a budete mít zájem získat více informací.

Naším cílem je poskytnout Vám snadné a rychlé srovnání hypotečních úvěrů napříč celým trhem. Pro co nejrychlejší a pohodlné srovnání hypoték jsou ve formuláři některé údaje předvyplněné na základě statistických dat od našich uživatelů. Naším cílem je poskytnout Vám maximum informací a férové srovnání nabídek na trhu pro výběr správného hypotečního produktu, přesně podle Vašich aktuálních potřeb a požadavků. Pokud budete s čímkoliv nespokojeni, neváhejte nás prosím kontaktovat. Kontakt najdete v sekci "Kontakty". Každému komentáři, požadavku nebo stížnosti se budeme osobně věnovat a na všechny reakce získáte osobní odpověď.

Copyright © 2012 TopKalkulacka.cz