Všechna data, informace a formuláře podléhají vysoké míře zabezpečení.

Hypotéka - Komerční banka

Komerční banka je jednou z nejznámějších a největších bank v ČR. Komerční banka nabízí širokou paletu produktů a svým charakterem je bankou všeobecnou. KB nabízí své služby jak občanům, tak zákazníkům z firemního sektoru. Služby Komerční banky jsou populární pro svou vysokou kvalitou a především tím, že plně respektují nejnovější trendy z oboru financí. Komerční banka dokáže poskytnout prakticky každému zákazníkovi širokou nabídku moderních produktů. To je důvodem, proč patří mezi největší banky na tuzemském bankovním trhu.

Hypotéky, které Komerční banka nabízí, jméno své banky rozhodně nekazí. Jedná se o velice moderní hypotéky, které ušetří klientům spoustu peněz i starostí a díky tomu si Komerční banka drží zajímavou část hypotečního trhu. Komerční banka nabízí dva základní hypoteční produkty pro financování bydlení. Dále pak banka nabízí refinancování hypoték a speciální hypotéky. My se však podíváme na dva produkty, které reprezentují banku na poli klasických hypoték.

Nabídka hypoték

Prvním typem hypotéky Komerční banky je Flexibilní hypotéka, která poskytne klientům značnou flexibilitu při splácení hypotéky. V případě Flexibilní hypotéky mohou klienti Komerční banky zdarma a jednoduše odložit splátky na libovolnou dobu, až do hranice jednoho roku. Také je možno kdykoliv snížit měsíční splátku o dohodnutá procenta a to až do 50% z ceny měsíční splátky. Během splácení hypotéky KB lze odložit splátky až o 3 měsíce. Poslední výhodou je to, že můžete opakovaně složit mimořádnou splátku zdarma a to až do výše 20% z úvěru. Větší svobodu splácení si jen těžko lze představit a z pohledu flexibility má nabídka jen velmi malou konkurenci u ostatních hypotečních úvěrů na trhu.

Druhým hypotečním produktem Komerční banky je hypotéka 2v1. Jedná se o hypotéku a chytrou půjčku s neúčelovou částí, ovšem za zvýhodněných podmínek. Tato hypotéka je určena pro klienty, kteří si chtějí například postavit dům a také chtějí zafinancovat jeho vybavení, zaplatit doplňkové práce nebo vylepšit pozemky okolo své nové nemovitosti. Velkou výhodou této půjčky je expresní vyřízení do 7 dní od podání žádosti.

Obě hypotéky mají dvě společné výhody. První výhodou je LTV, které je v obou případech LTV 100. To znamená, že si můžete půjčit částku dosahující až 100% z ceny zastavované nemovitosti. Druhou výhodou je možnost sjednání pojištění se slevou. Nabídka zahrnuje i pojištění proti neschopnosti splácet, s kterým získáte potřebný klid po celou dobu splácení hypotečního úvěru. Tyto dva produkty se stávají žhavým kandidátem pro každého, kdo má zájem o moderní a chytré řešení financovaní bydlení.

Tyto webové stránky jsou vysoce chráněny proti zneužití informací a osobních údajů uživatelů internetu. Data o uživatelích webu podléhají maximální míře zabezpečení. Vážíme si důvěry, kterou nám projevíte a zavazujeme se chránit Vaše soukromí. Kalkulace hypoték a naše služby jsou pro klienty a uživatele webu TopKalkulacka.cz zcela zdarma. Naší odměna je účtována přímo bance v případě uzavření hypotečního úvěru, pokud se pro hypoteční úvěr sami rozhodnete.

Všechny naše služby jsou zdarma a nezávazné. Vyplněním formuláře a získáním srovnání hypoték na míru se k ničemu nezavazujete. Je jen na vás, jestli se pro konkrétní hypoteční nabídku rozhodnete a budete mít zájem získat více informací.

Naším cílem je poskytnout Vám snadné a rychlé srovnání hypotečních úvěrů napříč celým trhem. Pro co nejrychlejší a pohodlné srovnání hypoték jsou ve formuláři některé údaje předvyplněné na základě statistických dat od našich uživatelů. Naším cílem je poskytnout Vám maximum informací a férové srovnání nabídek na trhu pro výběr správného hypotečního produktu, přesně podle Vašich aktuálních potřeb a požadavků. Pokud budete s čímkoliv nespokojeni, neváhejte nás prosím kontaktovat. Kontakt najdete v sekci "Kontakty". Každému komentáři, požadavku nebo stížnosti se budeme osobně věnovat a na všechny reakce získáte osobní odpověď.

Copyright © 2012 TopKalkulacka.cz