Všechna data, informace a formuláře podléhají vysoké míře zabezpečení.

Hypotéka - Hypoteční banka

Hypoteční banka by měla být mezi prvními bankami, které začnete zvažovat při výběru hypotéky. Hlavním důvodem nemusí být její zvučné jméno jako spíše fakt, že Hypoteční banka je největším poskytovatelem hypotečních úvěrů na tuzemském bankovním trhu a poskytuje mimo jiné absolutně nejširší nabídku hypotečních úvěrů v České republice.

Hypoteční banka působí na bankovním trhu v ČR od roku 1991, svou aktuální podobu si vybudovala až v roce 2000, kdy se stala jejím vlastníkem Československá obchodní banka. ČSOB z Hypoteční banky vytvořila dceřinou společnost s jasným cílem - nabízet výhodné a individuální hypotéky pro co nejvíce lidí. Hypoteční banka patří mezi přední poskytovatele hypoték v ČR.

Nabídka Hypoteční banky

Nabídka hypotečních úvěrů Hypoteční banky je značně rozsáhlá a najdeme v ní řešení na financovaní snad všech představitelných forem bydlení. V nabídce jsou mimo jiné také americké hypotéky, ovšem Hypoteční banka exceluje především v účelových hypotékách. Kromě klasických hypoték jsou v nabídce také produkty a řešení pro refinancování hypoték, hypotéky určené na rekonstrukci nemovitosti a další produkty. V nabídce Hypoteční banky najdeme také rozšířenou nabídku speciálních hypoték, například hypotéky pro mladé, které u konkurence často nenajdeme.

Pokud máte už jasný záměr, jak vylepšit svou situaci v otázce bydlení, zkuste se podívat na nabídku této banky. U Hypoteční banky pravděpodobně najdete hypotéku určenou přesně pro Vás. Individuální přístup k hypotékám umožňuje Hypoteční bance poskytnout klientům velmi zajímavý úrok a další výhody a zvýhodnění.

Hypoteční banka nabízí jako jedna z mála bank také hypotéky bez doložení příjmu a speciální hypotéky pro mladé. Samozřejmě, že u většiny hypoték máte na výběr mezi anuitním, degresivním a klasickým způsobem splácení. Možnosti klienta zde však nekončí, s bankou se dokážete dohodnout na mimořádných splátkách, různých formách čerpání peněz a dalších přístupech, které Vám zpříjemní život po dobu splácení hypotéky.

V nabídce najdeme jak hypotéky pro fyzické osoby, tak hypotéky pro firmy. Hypoteční banka nabízí také poradenství a pojištění hypoték. Je téměř vyloučeno, že Hypoteční banka si neporadí s řešením Vašeho bydlení. Hypoteční banka poskytuje přes polovinu hypoték na trhu. To je zárukou slušných podmínek hypoték a solidního jednání pracovníků banky. V Hypoteční bance pracují velmi zkušení lidé, kteří se umějí postarat o každého zájemce o hypotéku.

Tyto webové stránky jsou vysoce chráněny proti zneužití informací a osobních údajů uživatelů internetu. Data o uživatelích webu podléhají maximální míře zabezpečení. Vážíme si důvěry, kterou nám projevíte a zavazujeme se chránit Vaše soukromí. Kalkulace hypoték a naše služby jsou pro klienty a uživatele webu TopKalkulacka.cz zcela zdarma. Naší odměna je účtována přímo bance v případě uzavření hypotečního úvěru, pokud se pro hypoteční úvěr sami rozhodnete.

Všechny naše služby jsou zdarma a nezávazné. Vyplněním formuláře a získáním srovnání hypoték na míru se k ničemu nezavazujete. Je jen na vás, jestli se pro konkrétní hypoteční nabídku rozhodnete a budete mít zájem získat více informací.

Naším cílem je poskytnout Vám snadné a rychlé srovnání hypotečních úvěrů napříč celým trhem. Pro co nejrychlejší a pohodlné srovnání hypoték jsou ve formuláři některé údaje předvyplněné na základě statistických dat od našich uživatelů. Naším cílem je poskytnout Vám maximum informací a férové srovnání nabídek na trhu pro výběr správného hypotečního produktu, přesně podle Vašich aktuálních potřeb a požadavků. Pokud budete s čímkoliv nespokojeni, neváhejte nás prosím kontaktovat. Kontakt najdete v sekci "Kontakty". Každému komentáři, požadavku nebo stížnosti se budeme osobně věnovat a na všechny reakce získáte osobní odpověď.

Copyright © 2012 TopKalkulacka.cz