Všechna data, informace a formuláře podléhají vysoké míře zabezpečení.

Hypotéka - ČSOB

Československá obchodní banka častěji nazývaná pouze ČSOB je jednou z největších a nejpopulárnějších bank v ČR. ČSOB je velmi dobře přizpůsobená potřebám českých zákazníků, nabízí širokou paletu produktů, které jsou považovány za velmi profesionální a mimořádně kvalitní. Není překvapením, že Československá obchodní banka je u nás jednou z nejznámějších a nejdůvěryhodnějších bank.

Nabídka hypotečních produktů ČSOB je relativně pestrá a hypotéku ČSOB využívá desetitisíce českých rodin. ČSOB hypotéka je označení pro celou řadu produktů, kde si vybere opravdu každý. Banka se snaží konkurovat co nejrychlejším, jednoduchým a levným vyřízení hypotéky a snížit administrativní náročnost na straně klienta. Hypotečních produkty se rozdělují do čtyřech základních variant.

První variantou je bezstarostná hypotéka, která je zároveň nejoblíbenějším hypotečním produktem ČSOB. Zjednodušeně můžeme říct, že jde v podstatě o klasickou hypotéku určenou na financování bydlení, rekonstrukcí a modernizací nemovitostí. Hypotéku můžeme rozložit až na 40 let, což je na tuzemském trhu maximální dostupná hranice. Potěšit nás u hypotéky ČSOB může vysoké LTV 100 - to znamená, že si můžeme půjčit částku odpovídá 100%-ní hodnotě zastavované nemovitosti. Při variantě na výstavbu nebo na rekonstrukci není potřeba dodávat faktury, čímž se velmi sníží celkovou administrativní zátěž. Ve výsledku jde opravdu o bezstarostnou hypotéku, která Vám ušetří mnoho času, peněz a starostí.

Druhým produktem banky je ČSOB hypotéka s garancí splátek. Jedná se o podobnou hypotéku jako v prvním případě, jen s tím rozdílem, že budeme mít po celou dobu splátek garanci předem domluvené výše splátek. Tuto hypotéku volí především žadatelé, kteří preferují jisté a dlouhodobě platné podmínky a nechtějí se obávat změny úrokových sazeb nebo dašlích podmínek na straně banky a na finančních trzích.

Třetí nabízenou variantou hypotéky od ČSOB je tzv. předhypoteční úvěr. Tento typ hypotéky Vám umožní půjčit si peníze na nemovitost, která ještě nesplňuje zástavní právo, například ještě není dostavěná nebo zkolaudovaná. Předhypoteční úvěr ČSOB po splnění domluvených požadavků je následně refinancován klasickou hypotékou. Jde o časté řešení v případě, že si stavíte dům a nemáte dostatečné prostředky na průběh stavby. Poslední variantou je dobře známá americká hypotéka, u které musíme počítat s maximálním LTV 70.

Kromě uvedených produktů ČSOB nabízí pojištění k hypotékám. Nejedná se pouze o pojištění schopnosti splácet, ale také o pojištění domácnosti, staveb a bytů. Od jedné společnosti, tak můžeme využít veškeré služby, které si v případě hypotéky dovedeme představit - to je další slušný argument, který nahrává produktům ČSOB.

Tyto webové stránky jsou vysoce chráněny proti zneužití informací a osobních údajů uživatelů internetu. Data o uživatelích webu podléhají maximální míře zabezpečení. Vážíme si důvěry, kterou nám projevíte a zavazujeme se chránit Vaše soukromí. Kalkulace hypoték a naše služby jsou pro klienty a uživatele webu TopKalkulacka.cz zcela zdarma. Naší odměna je účtována přímo bance v případě uzavření hypotečního úvěru, pokud se pro hypoteční úvěr sami rozhodnete.

Všechny naše služby jsou zdarma a nezávazné. Vyplněním formuláře a získáním srovnání hypoték na míru se k ničemu nezavazujete. Je jen na vás, jestli se pro konkrétní hypoteční nabídku rozhodnete a budete mít zájem získat více informací.

Naším cílem je poskytnout Vám snadné a rychlé srovnání hypotečních úvěrů napříč celým trhem. Pro co nejrychlejší a pohodlné srovnání hypoték jsou ve formuláři některé údaje předvyplněné na základě statistických dat od našich uživatelů. Naším cílem je poskytnout Vám maximum informací a férové srovnání nabídek na trhu pro výběr správného hypotečního produktu, přesně podle Vašich aktuálních potřeb a požadavků. Pokud budete s čímkoliv nespokojeni, neváhejte nás prosím kontaktovat. Kontakt najdete v sekci "Kontakty". Každému komentáři, požadavku nebo stížnosti se budeme osobně věnovat a na všechny reakce získáte osobní odpověď.

Copyright © 2012 TopKalkulacka.cz