Všechna data, informace a formuláře podléhají vysoké míře zabezpečení.

Hypotéka - Česká spořitelna

Česká spořitelna patří k tradičním poskytovatelům finančních služeb v ČR. Nabídka České spořitelny pokrývá všechny důležité služby pro běžného občana a obsahuje také nabídku hypotečních úvěrů. Hypotéku nabízí ČS přímo prostřednictvím pobočkové sítě a také nepřímo prostřednictvím partnerských finančních institucí a brokerských společností. Služeb České spořitelny využívá přibližně polovina Čechů.

Hypotéka od České spořitelny je na trhu v jedné variantě, ovšem jde o individuálně přizpůsobitelnou hypotéku. Hypotéka ČS je klasický hypoteční úvěr na bydlení, vhodný především pro nákup rodinných domů a bytů. Nemovitosti by měly být určeny k bydlení. Česká spořitelna cílí se svými produkty především na běžné občany, kteří si chtějí půjčit na své bydlení. Již v menším počtu jsou hypotékou České spořitelny financovány nákupy nebo stavby kanceláří, případně jiných komerčních prostor a objektů.

Parametry hypotéky České spořitelny

Podívejme se na konkrétní parametry hypotéky České spořitelny, které rozhodují o našem výběru nejvíce. Česká spořitelna se snaží zaujmout klienty právě těmi výhodami, které na tuzemském trhu jsou dlouhodobě líbivé nejvíce. Můžete získat hypotéku bez poplatku za vyřízení a zdarma můžete mít také online odhad nemovitosti. Příjemnou výhodou je možnost LTV 100 - to znamená, že můžete získat hypotéku na 100% z odhadované ceny nemovitosti. Výhodou je do jisté míry také možnost určovat výši splátek a s ČS se můžeme individuálně domluvit také na dalších parametrech hypotéky, například odkladu splátek nebo jejich pozastavení, pokud bude tato služba potřeba.

Hypotékou České spořitelny lze financovat celou řadu řešení bydlení. Nebude potíž ani při financování pořízení družstevního bytu nebo zakoupení podílu v nemovitosti. Výhodou je možnost financovat hypotékou ČS také doplňkové nemovitosti, jako sklepy, garáže a pozemky. Minimální výše hypotéky je určena zákonem na 200 000 Kč a maximální výše je omezena pouze směrnicemi banky. Splatnost úvěru lze prodloužit až na dobu 30 let - tato délka splácení hypotéky je o něco kratší, než je u konkurence.

Hypotéku můžete zafixovat na různě dlouhá období, od 1 roku až na 20 let. Samozřejmostí jsou poměrně výhodné úrokové sazby, které můžete zjistit pomocí naší kalkulačky hypoték nebo online na stránkách České spořitelny. Podle názoru klientů banky je České spořitelna klasickým zástupcem tuzemského bankovního trhu a její produkty jsou srovnatelné s konkurencí. Nadstandardní výhodou je dostupnost poboček České spořitelny, její pobočky najdete v každém okrese, ve větších i menších městech ČR. Dostane se Vám přehledné nabídky a individuálního jednání v tradiční bance, která se stará o tuzemské klienty celá desetiletí.

Tyto webové stránky jsou vysoce chráněny proti zneužití informací a osobních údajů uživatelů internetu. Data o uživatelích webu podléhají maximální míře zabezpečení. Vážíme si důvěry, kterou nám projevíte a zavazujeme se chránit Vaše soukromí. Kalkulace hypoték a naše služby jsou pro klienty a uživatele webu TopKalkulacka.cz zcela zdarma. Naší odměna je účtována přímo bance v případě uzavření hypotečního úvěru, pokud se pro hypoteční úvěr sami rozhodnete.

Všechny naše služby jsou zdarma a nezávazné. Vyplněním formuláře a získáním srovnání hypoték na míru se k ničemu nezavazujete. Je jen na vás, jestli se pro konkrétní hypoteční nabídku rozhodnete a budete mít zájem získat více informací.

Naším cílem je poskytnout Vám snadné a rychlé srovnání hypotečních úvěrů napříč celým trhem. Pro co nejrychlejší a pohodlné srovnání hypoték jsou ve formuláři některé údaje předvyplněné na základě statistických dat od našich uživatelů. Naším cílem je poskytnout Vám maximum informací a férové srovnání nabídek na trhu pro výběr správného hypotečního produktu, přesně podle Vašich aktuálních potřeb a požadavků. Pokud budete s čímkoliv nespokojeni, neváhejte nás prosím kontaktovat. Kontakt najdete v sekci "Kontakty". Každému komentáři, požadavku nebo stížnosti se budeme osobně věnovat a na všechny reakce získáte osobní odpověď.

Copyright © 2012 TopKalkulacka.cz