Všechna data, informace a formuláře podléhají vysoké míře zabezpečení.

Hypotéka bez registru

Bankovní i nebankovní společnosti mají přístup k mnoha údajům o svých zákaznících. Jedním z nejdůležitějších zdrojů informací ve finančním sektoru je centrální registr dlužníků, který slouží pro ověření celkového zadlužení klienta. Z centrálního registru dlužníků se banka nebo nebankovní společnosti dozví, jaké a kde máte dluhy, půjčky, ale také počet kreditních karet nebo výši Vašeho kontokorentu.

Ověření v registru dlužníků je nedílnou součástí schvalovacího procesu u každé bankovní hypotéky. Zápis a uvedení v registru ještě neznamená, že Vám banka hypotéku neposkytne. Jsou případy, kdy se jedná o malé dluhy a prohřešky a banka může tento dluh tolerovat. Většinou se banky na negativní zápis v registru dlužníků dívají velmi nedůvěřivě.

Jak funguje hypotéka bez registru?

V posledních letech roste zadlužení obyvatelstva a zvyšují se nároky bank na bonitu klientů. U některých bank v důsledku tohoto vývoje došlo ke snížení schvalovatelnosti hypoték. Řešením může být hypotéka bez registru, kde podmínky pro schválení hypotéky jsou poměrně benevolentní. Pravděpodobně znáte půjčky bez registru, hypotéky bez registru fungují velmi podobně.

Hypotéky bez registru poskytují specializované nebankovní společnosti. Úroky a podmínky podobné hypotéky jsou sice o něco méně výhodné a nebankovní společnosti vyžaduji často větší záruky oproti hypotéce, ale v případě solidní nebankovní společnosti rozhodně nejde o nesmyslné podmínky. Hlavní rozdíl hypotéky bez registru a klasické hypotéky je v tom, že nebankovní společnost poskytující hypotéku bez registru si Vás nebude ověřovat v registru. Podmínkou pro schválení hypotéky bez registru není ověření v registru.

Kdo poskytuje hypotéky bez registru?

Hypotéky bez registru poskytují nebankovní finanční společnosti. Nejedná o nedůvěryhodné společnosti, s jakými se bohužel můžeme v některých případech setkat u nebankovních půjček. Společnosti nabízející hypotéky bez registru podléhají větší kontrole. Nabídka hypoték bez registru je poměrně jednoduchá, jedná se o klasické hypotéky a americké hypotéky. Pro solidní klienty jsou navíc připraveny zajímavé výhody a bonusy k hypotéce.

Na závěr bychom rádi zdůraznili, že hypotéky bez registru jsou krajním řešením, které byste měli několikrát a velmi důsledně zvážit. Důvodem, proč jste se dostali do registru byly velmi pravděpodobně potíže se splácením jiného úvěru. Pokud se do podobných potíží dostanete u hypotéky bez registru, hrozí Vám ztráta Vaší nemovitosti. Při neplacení hypotéky hrozí ztráta Vašeho domu nebo bytu, může jít o ztrátu Vašeho domova. Pokud už máte jiný úvěr, měli byste předně zvážit refinancování a konsolidace úvěrů. Tyto produkty Vám pomohou získat přehled nad Vašimi závazky a snížit riziko, že v budoucnu budete mít potíže s registrem dlužníků.

Tyto webové stránky jsou vysoce chráněny proti zneužití informací a osobních údajů uživatelů internetu. Data o uživatelích webu podléhají maximální míře zabezpečení. Vážíme si důvěry, kterou nám projevíte a zavazujeme se chránit Vaše soukromí. Kalkulace hypoték a naše služby jsou pro klienty a uživatele webu TopKalkulacka.cz zcela zdarma. Naší odměna je účtována přímo bance v případě uzavření hypotečního úvěru, pokud se pro hypoteční úvěr sami rozhodnete.

Všechny naše služby jsou zdarma a nezávazné. Vyplněním formuláře a získáním srovnání hypoték na míru se k ničemu nezavazujete. Je jen na vás, jestli se pro konkrétní hypoteční nabídku rozhodnete a budete mít zájem získat více informací.

Naším cílem je poskytnout Vám snadné a rychlé srovnání hypotečních úvěrů napříč celým trhem. Pro co nejrychlejší a pohodlné srovnání hypoték jsou ve formuláři některé údaje předvyplněné na základě statistických dat od našich uživatelů. Naším cílem je poskytnout Vám maximum informací a férové srovnání nabídek na trhu pro výběr správného hypotečního produktu, přesně podle Vašich aktuálních potřeb a požadavků. Pokud budete s čímkoliv nespokojeni, neváhejte nás prosím kontaktovat. Kontakt najdete v sekci "Kontakty". Každému komentáři, požadavku nebo stížnosti se budeme osobně věnovat a na všechny reakce získáte osobní odpověď.

Copyright © 2012 TopKalkulacka.cz