Všechna data, informace a formuláře podléhají vysoké míře zabezpečení.

Hypoteční kalkulačka

Svět hypotečních produktů je v bankovnictví považován jako samostatný svět, samostatnou kapitolu. Hypotéka není záležitost na pár minut, jako například vyřízení půjčky nebo založení spořícího účtu. Hypotéka je dlouhodobá a vážná záležitost, která dokáže perfektně posloužit, pokud se vybere správně. V opačném případě může být hypotéka nebezpečná zátěž rodinného rozpočtu a může napáchat velké škody. Pro běžné lidi může být složité se ve světě financí správně zorientovat a činit správná rozhodnutí v tak složitých otázkách, jakými jsou vyřízení hypotéky.

S příchodem a rozšířením internetu začaly vznikat první poradny, které lidem zdarma poskytovaly rady a doporučení, vysvětlovaly základní pojmy a zveřejňovaly články na téma srovnání produktů a podmínek na hypotečním trhu. S dalším rozšiřováním internetu se objevily kromě odborných stránek o hypotékách také porovnávače hypoték a hypoteční kalkulačky. Právě kalkulačky hypoték se stávají velmi oblíbeným nástrojem pro porovnání hypotečních nabídek na trhu a desítkám tisíc lidí pomohly ušetřit značné částky na úrocích a bankovních poplatcích.

Jak funguje hypoteční kalkulačka?

Internetové hypoteční kalkulačky jsou často specializované webové stránky a aplikace. Nicméně v některých případech je kalkulátor hypoték umístěný také na stránkách bank poskytujících hypotéku. Kalkulačky hypoték se liší nejen grafikou a množstvím zobrazených dat, ale i rozsahem údajů, které musíte vyplnit pro získání kalkulace a srovnání hypoték. Kalkulačky přímo na stránkách banky mají dvě nevýhody - díky širokému spektru produktů banky a právních požadavcích bývají hypoteční kalkulačky připravené přímo bankou velmi složité. Druhou komplikací jsou samotné webové stránky banky, kde je někdy složitější se zorientovat a kalkulačku hypoték najít. Na druhou stranu, do kalkulátoru hypoték na stránkách banky zadáváte údaje, které ve většině případů obdrží také někdo z pracovníků banky, který s Vámi může hypotéku řešit osobně a individuálně. Ve výsledku se můžete dozvědět velmi přesné informace, kolik peněz Vám banka půjčí a za jakých podmínek.

Druhou variantou jsou nezávislé hypoteční kalkulačky, které porovnávají najednou více bank a hypotečních úvěrů. Prostřednictvím nezávislých hypotečních kalkulaček získáte přehled o úrocích a hypotečních poplatcích napříč trhem. Výhodou je, že často tyto kalkulačky hypoték pracují s podklady od deseti a více bank nabízejících hypotéky. Jednoduše získáte hypoteční nabídky včetně úrokových sazeb hypoték od deseti a více bank. Ušetříte tím spoustu času a energie a srovnáním ve výsledku můžete ušetřit značné množství peněz.

Hypoteční kalkulačka se řadí po boku podobných internetových aplikací mezi oblíbené a kvalitní pomocníky, kteří nám pomohou se orientovat mezi hypotečními produkty. Hypoteční kalkulačka především pomůže vybrat správnou hypotéku s podmínkami a cenami podle Vašich potřeb a preferencí, aniž bychom museli znát a používat pokročilou finanční matematiku. Kalkulačky hypoték jsou výborným nástroje při rozhodování o hypotéce, neocenitelné při výběru konkrétního hypotečního úvěru.

Kalkulačky hypoték také v mobilních telefonech

V poslední době se hypoteční kalkulačky přesouvají také do chytrých mobilních telefonů a tabletů, setkat se můžete s produkty jako iPhone hypoteční kalkulačka. Mobilní hypoteční kalkulačky jsou dostupné také pro mobilní telefony s operačním systémem Android. Trend je jasný, kombinace moderních technologií a srovnání finančních produktů pomáhá doopravdy a prokazatelně ušetřit desítky až stovky tisíc korun zájemcům o tyto produkty. Můžeme očekávat ještě další nárůst popularity kalkulaček finančních produktů.

Tyto webové stránky jsou vysoce chráněny proti zneužití informací a osobních údajů uživatelů internetu. Data o uživatelích webu podléhají maximální míře zabezpečení. Vážíme si důvěry, kterou nám projevíte a zavazujeme se chránit Vaše soukromí. Kalkulace hypoték a naše služby jsou pro klienty a uživatele webu TopKalkulacka.cz zcela zdarma. Naší odměna je účtována přímo bance v případě uzavření hypotečního úvěru, pokud se pro hypoteční úvěr sami rozhodnete.

Všechny naše služby jsou zdarma a nezávazné. Vyplněním formuláře a získáním srovnání hypoték na míru se k ničemu nezavazujete. Je jen na vás, jestli se pro konkrétní hypoteční nabídku rozhodnete a budete mít zájem získat více informací.

Naším cílem je poskytnout Vám snadné a rychlé srovnání hypotečních úvěrů napříč celým trhem. Pro co nejrychlejší a pohodlné srovnání hypoték jsou ve formuláři některé údaje předvyplněné na základě statistických dat od našich uživatelů. Naším cílem je poskytnout Vám maximum informací a férové srovnání nabídek na trhu pro výběr správného hypotečního produktu, přesně podle Vašich aktuálních potřeb a požadavků. Pokud budete s čímkoliv nespokojeni, neváhejte nás prosím kontaktovat. Kontakt najdete v sekci "Kontakty". Každému komentáři, požadavku nebo stížnosti se budeme osobně věnovat a na všechny reakce získáte osobní odpověď.

Copyright © 2012 TopKalkulacka.cz