Všechna data, informace a formuláře podléhají vysoké míře zabezpečení.

Hypoteční banky

Hypotéky nejsou výsadou všech bank na trhu. Hypotéky jsou relativně složitý produkt a věnuje se mu jen část bankovních ústavů. Připravit a dokončit hypotéku totiž často není v kompetenci běžného bankovního poradce nebo úředníka, ale hypotékám se věnují tzv. hypoteční specialisté, to znamená odborně proškolení pracovníci bank. Některé hypoteční banky jsou, co se týče hypoték, zkušenější a dokáží vyřešit složitější případy financování bydlení. Na tuzemském trhu se dokonce nachází hypoteční banky, které jsou na hypotéky úzce zamřené. Bohužel je v ČR pouze jedna banka, která se specializuje čistě na hypotéky. Nicméně na českém trhu je hned několik bank, u kterých je nabídka hypotečních produktů pestrá a zajímavá.

Významné hypoteční banky

Začněme s jedinou českou bankou, která se zaměřuje pouze na hypotéky. Takto úzce specializovanou bankou je poměrně dobře známá Hypoteční banka, která u nás nemá konkurenci v počtu nabízených druhů a variant hypoték. Největší síla hypotéky Hypoteční banky je v šíři nabídky. Hypoteční banka poskytuje velký počet hypotečních produktů, které jsou úzce specializovány dle využití. Nabídka banky je pro zachování přehlednosti a srozumitelnosti velmi dobře strukturovaná a nechybí v ní ani neúčelové hypotéky. Netřeba říkat, že Hypoteční banka poskytuje jeden z nejvýhodnějších úroků na trhu a také špičkové poradenství. Mezi odbornou veřejností se říká, že pokud si banka neví s hypotečním klientem rady a neví, jak hypotéku vyřídit a schválit, pošle ho do Hypoteční banky, kde o něj bude nejlépe postaráno.

Další skupinou jsou anky, které nabízejí rozšířenou nabídku hypoték. Jejich výhodou je, že hypotéku můžete kombinovat s jinými finančními produkty. Banky se liší skupinou klientů, na které se zaměřují. Jedním z příkladů takové hypotéky je hypotéka Raiffeisen Bank, která se snaží cílit pouze na majetnější bonitnější klienty, kteří budou využívat i další prémiové služby banky. Pokud do této kategorie patříte, je dobré obrátit se na Raiffeisen Bank, banka udělá maximum pro to, aby Vás přesvědčila vyzkoušet její služby.

Tradičním českým zástupcem v hypotečním sektoru je Česká spořitelna, která je největší českou bankou, proto vyřizuje každoročně poměrně velký počet hypoték. I přes to, že se jedná o tradiční banku, která přitahuje své klienty právě svou tuzemskou tradicí, nabízí hypotéka České spořitelny mnoho zajímavých výhod, které bychom očekávali spíše u větších nadnárodních bank. Hypotéka od České spořitelny je rozhodně jednou z dobrých alternativ pro českého zákazníka. Dlouhodobě zajímavé podmínky nabízejí hypotéky od mBank, která poskytuje i méně obvyklé hypotéky bez fixace. Velmi důležité je chovat se při výběru hypotéky uvážlivě, prostudovat nabídky bank a zkusit u bank ještě vyjednat zajímavé bonusy a zvýhodnění tím, že zmíníte výhody, které nabízí jiná banka.

Tyto webové stránky jsou vysoce chráněny proti zneužití informací a osobních údajů uživatelů internetu. Data o uživatelích webu podléhají maximální míře zabezpečení. Vážíme si důvěry, kterou nám projevíte a zavazujeme se chránit Vaše soukromí. Kalkulace hypoték a naše služby jsou pro klienty a uživatele webu TopKalkulacka.cz zcela zdarma. Naší odměna je účtována přímo bance v případě uzavření hypotečního úvěru, pokud se pro hypoteční úvěr sami rozhodnete.

Všechny naše služby jsou zdarma a nezávazné. Vyplněním formuláře a získáním srovnání hypoték na míru se k ničemu nezavazujete. Je jen na vás, jestli se pro konkrétní hypoteční nabídku rozhodnete a budete mít zájem získat více informací.

Naším cílem je poskytnout Vám snadné a rychlé srovnání hypotečních úvěrů napříč celým trhem. Pro co nejrychlejší a pohodlné srovnání hypoték jsou ve formuláři některé údaje předvyplněné na základě statistických dat od našich uživatelů. Naším cílem je poskytnout Vám maximum informací a férové srovnání nabídek na trhu pro výběr správného hypotečního produktu, přesně podle Vašich aktuálních potřeb a požadavků. Pokud budete s čímkoliv nespokojeni, neváhejte nás prosím kontaktovat. Kontakt najdete v sekci "Kontakty". Každému komentáři, požadavku nebo stížnosti se budeme osobně věnovat a na všechny reakce získáte osobní odpověď.

Copyright © 2012 TopKalkulacka.cz