Všechna data, informace a formuláře podléhají vysoké míře zabezpečení.

Hledáte nejvýhodnější hypotéku? Využijte naši nezávislou kalkulačku, která vám pomůže s důležitým rozhodnutím ve vašem životě. Získejte hypotéku s podmínami, které budou nejvíce zohledňovat vaše potřeby a možnosti. Vyplňte následující formulář a my pro Vás vyhledáme nejvýhodnější nabídku.

Údaje o hypotéce

Vyplňte prosím účel hypotéky.

Vyplňte prosím cenu.

Vyplňte prosím výši hypotéky.

Osobní údaje

Vyplňte prosím jméno.

Vyplňte prosím příjmení.

+420

Vyplňte prosím telefon (9 číslic).

Informace

Proč žádáme telefonní číslo?

Pokud si vyberete z nabízených hypoték, můžeme Vás zdarma kontaktovat a pomoci Vám s vyřízením hypotéky. Telefonní číslo vyplňte prosím bez mezer, např. 773053055

Vyplňte prosím email.

Informace

Proč žádáme email?

Výsledky kalkulace Vám zdarma zašleme na zadanou emailovou adresu. V žádném případě Vás nebudeme "spamovat" nevyžádanými emaily.

Vyplňte prosím PSČ (5 číslic).

Vyplňte prosím město.

Potvrzení žádosti o kalkulaci

Pro potvrzení a odeslání žádosti o kalkulaci hypotéky vložte prosím SMS kód, který byl právě odeslán na zadaný mobilní telefon. (Doručení SMS kódu může trvat několik sekund.)

Vyplňte prosím SMS kód (4 číslice).

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Tyto webové stránky jsou vysoce chráněny proti zneužití informací a osobních údajů uživatelů internetu. Data o uživatelích webu podléhají maximální míře zabezpečení. Vážíme si důvěry, kterou nám projevíte a zavazujeme se chránit Vaše soukromí. Kalkulace hypoték a naše služby jsou pro klienty a uživatele webu TopKalkulacka.cz zcela zdarma. Naší odměna je účtována přímo bance v případě uzavření hypotečního úvěru, pokud se pro hypoteční úvěr sami rozhodnete.

Všechny naše služby jsou zdarma a nezávazné. Vyplněním formuláře a získáním srovnání hypoték na míru se k ničemu nezavazujete. Je jen na vás, jestli se pro konkrétní hypoteční nabídku rozhodnete a budete mít zájem získat více informací.

Naším cílem je poskytnout Vám snadné a rychlé srovnání hypotečních úvěrů napříč celým trhem. Pro co nejrychlejší a pohodlné srovnání hypoték jsou ve formuláři některé údaje předvyplněné na základě statistických dat od našich uživatelů. Naším cílem je poskytnout Vám maximum informací a férové srovnání nabídek na trhu pro výběr správného hypotečního produktu, přesně podle Vašich aktuálních potřeb a požadavků. Pokud budete s čímkoliv nespokojeni, neváhejte nás prosím kontaktovat. Kontakt najdete v sekci "Kontakty". Každému komentáři, požadavku nebo stížnosti se budeme osobně věnovat a na všechny reakce získáte osobní odpověď.

Copyright © 2012 TopKalkulacka.cz