Všechna data, informace a formuláře podléhají vysoké míře zabezpečení.

Americká hypotéka

Americká hypotéka je populární formou hypotéky, která je volnější než hypotéka klasická, ale zároveň je výhodnější než klasický běžný úvěr. Kombinací výhod hypoték a úvěru nám vzniká ideální finanční produkt pro kohokoliv, kdo potřebuje v krátké době více finančních prostředků. Americká hypotéka, někdy nazývaná jako neúčelová hypotéka, poskytuje hned několik zásadních výhod, postupně si každou rozebereme.

Jaké jsou výhody americké hypotéky?

Základní a hlavní výhodou americké hypotéky je možnost půjčení peněz bez dokazování účelu čerpání peněz. Pokud se Vám zamlouvá americká hypotéka, při jejím získání nemusíte bance dokazovat, vysvětlovat a zdůvodňovat co a kdy budete s penězi dělat. Díky tomu odpadá zbytečná administrativní zátěž a byrokracie spojená s vyřízením standardní hypotéky a následné čerpání peněz proti fakturám ze stavby nebo rekonstrukce. Jednoduše se peníze převedou na Váš účet a máte je ihned k čerpání. Banka nesleduje účel čerpání finančních prostředků. Jedná se o zajímavé půjčky na start podnikání, rekonstrukce bytu nebo jeho vybavení. Za peníze, ale klidně postavte svému psovi bazén, nikoho to zajímat nebude. Pokud se Vás pracovník banky zeptá na účel čerpání peněz, nemusíte ani odpovídat, nemusíte odpověď dokonce ani znát.

Druhou výhodou je o něco horší úroková sazba oproti klasickým hypotečním úvěrům. Je to však zcela logický a opodstatněná věc, riziko banky je vyšší, pokud nezná cíl čerpání. Na druhou stranu úroková sazba americké hypotéky bude vždy významně nižší ve srovnání s půjčkami. U americké hypotéky ručíte nemovitostí, tím bance dáváte významnou garanci, že o její peníze nepřijde. Úroková sazba americké hypotéky může být ještě výhodnější, pokud však patříte mezi klienty, kteří nemají problém splácet a banka tedy zná vaši bonitu. K dalšímu vylepšení úroku může dojít, pokud se při vyřízení americké hypotéky připojistíte.

Americká hypotéka v sobě skrývá výhody klasických hypoték. To znamená, že si můžeme především půjčit vysoké částky, obecně až do výše 70-80% z ceny zastavované nemovitosti. Některé společnosti nabízejí i vyšší procento. Navíc si můžeme nechat hypotéku pojistit a také si můžeme rozdělit dobu splácení, na jak dlouho potřebujeme. Americké hypotéky jsou oproti klasickým úvěrům daleko přizpůsobivější vůči požadavkům klienta.

Další významné plus je možnost americkou hypotéku kdykoliv předčasně doplatit a to bez poplatků a navýšení. Americkou hypotéku mohou využívat také podnikatelé a právnické osoby, které obvykle nemají se získáním takovéto hypotéky žádný problém, jde o časově nenáročnou záležitost. Navíc k tomu všemu lze nemovitost zatíženou americkou hypotékou kdykoliv prodat (samozřejmě i s přenecháním hypotéky, nebo její likvidací). Podobně jako u jiných finančních produktů, také u americké hypotéky je dobré postupovat s rozvahou a vybírat mezi těmi nejlepšími. Dobře zvolená americká hypotéka je bezpečný produkt se solidními podmínkami, který Vám dokáže ušetřit zajímavé částky. Na druhou stranu, v ČR se objevila v minulých letech celá řada firem, která pod příslibem americké hypotéky nabízela půjčky s vysokým úrokem na hranici lichvy a celou řadou nesmyslných poplatků. Je důležité vybírat solidní partnery.

Tyto webové stránky jsou vysoce chráněny proti zneužití informací a osobních údajů uživatelů internetu. Data o uživatelích webu podléhají maximální míře zabezpečení. Vážíme si důvěry, kterou nám projevíte a zavazujeme se chránit Vaše soukromí. Kalkulace hypoték a naše služby jsou pro klienty a uživatele webu TopKalkulacka.cz zcela zdarma. Naší odměna je účtována přímo bance v případě uzavření hypotečního úvěru, pokud se pro hypoteční úvěr sami rozhodnete.

Všechny naše služby jsou zdarma a nezávazné. Vyplněním formuláře a získáním srovnání hypoték na míru se k ničemu nezavazujete. Je jen na vás, jestli se pro konkrétní hypoteční nabídku rozhodnete a budete mít zájem získat více informací.

Naším cílem je poskytnout Vám snadné a rychlé srovnání hypotečních úvěrů napříč celým trhem. Pro co nejrychlejší a pohodlné srovnání hypoték jsou ve formuláři některé údaje předvyplněné na základě statistických dat od našich uživatelů. Naším cílem je poskytnout Vám maximum informací a férové srovnání nabídek na trhu pro výběr správného hypotečního produktu, přesně podle Vašich aktuálních potřeb a požadavků. Pokud budete s čímkoliv nespokojeni, neváhejte nás prosím kontaktovat. Kontakt najdete v sekci "Kontakty". Každému komentáři, požadavku nebo stížnosti se budeme osobně věnovat a na všechny reakce získáte osobní odpověď.

Copyright © 2012 TopKalkulacka.cz