Všechna data, informace a formuláře podléhají vysoké míře zabezpečení.

Android hypoteční kalkulačka

Android je jedním z nejrozšířenějších operačních systému pro chytré telefony a tablety. Tento mobilní operační systém je vyvíjen pod dozorem světoznámé firmy Google. Android je operační systém, který najdeme na značné části tabletů a mobilních telefonů, například na většině mobilních telefonů a tabletů Samsung a HTC. Pro operační systém Android existuje desítky tisíc aplikací, které jsou určeny jak pro zábavu, tak pro praktické využití v běžném životě. Aplikace přemění mobilní telefon v praktického pomocníka a velmi užitečný nástroj pro zvládnutí celé řady situací - od vyhledání předpovědi počasí, přes nalezení dobrého hotelu nebo restaurace až po praktické mapy a navigace do auta.

Asi není překvapením, že aplikace pro telefony Android se začaly orientovat také na finanční trh a finanční služby. Na tuzemském trhu začaly vznikat první hypoteční kalkulátory pro chytré telefony. Podobné kalkulátory hypoték se už dříve objevily v mobilních telefonech iPhone, nyní se z hypotečních kalkulaček mohou těšit také uživatelé telefonů Android. Mobilní hypoteční kalkulačka umožňuje okamžitý a snadný přístup k výpočtu hypotéky a jejích podmínek. Výpočet podmínek hypotéky zvládnete během pár sekund podle zadaných parametrů hypotéky. Konkrétně stačí zadat celkovou cenu požadované hypotéky, měsíční splátky, úroky a další základní fakta dle popisu požadované hypotéky.

Android kalkulačka nepotřebuje internet

Mobilní operační systém Android nabízí hypoteční kalkulačku zdarma ke stažení ve svém Android marketu. Hypoteční kalkulátor po svém stažení funguje i bez připojení k internetu. K výpočtu podmínek hypotéky nepotřebujete mít zrovna signál internetu nebo platit za datový tarif. Kalkulačku můžete obsluhovat kompletně bez internetu, to znamená, že můžete využít tzv. off-line režim.

Hypotéku si pomocí mobilní Android hypoteční kalkulačky můžete spočítat třeba uprostřed lesa, bez nutnosti hledat tužku, papír, kalkulačku nebo další zbytečnosti. Pokud tedy patříte mezi vlastníky Android telefonu, doporučujeme vyzkoušejte tuto chytrou a jednoduchou aplikaci, která Vám může pomoct zorientovat se ve složitém světě hypotečních úvěrů.

Tyto webové stránky jsou vysoce chráněny proti zneužití informací a osobních údajů uživatelů internetu. Data o uživatelích webu podléhají maximální míře zabezpečení. Vážíme si důvěry, kterou nám projevíte a zavazujeme se chránit Vaše soukromí. Kalkulace hypoték a naše služby jsou pro klienty a uživatele webu TopKalkulacka.cz zcela zdarma. Naší odměna je účtována přímo bance v případě uzavření hypotečního úvěru, pokud se pro hypoteční úvěr sami rozhodnete.

Všechny naše služby jsou zdarma a nezávazné. Vyplněním formuláře a získáním srovnání hypoték na míru se k ničemu nezavazujete. Je jen na vás, jestli se pro konkrétní hypoteční nabídku rozhodnete a budete mít zájem získat více informací.

Naším cílem je poskytnout Vám snadné a rychlé srovnání hypotečních úvěrů napříč celým trhem. Pro co nejrychlejší a pohodlné srovnání hypoték jsou ve formuláři některé údaje předvyplněné na základě statistických dat od našich uživatelů. Naším cílem je poskytnout Vám maximum informací a férové srovnání nabídek na trhu pro výběr správného hypotečního produktu, přesně podle Vašich aktuálních potřeb a požadavků. Pokud budete s čímkoliv nespokojeni, neváhejte nás prosím kontaktovat. Kontakt najdete v sekci "Kontakty". Každému komentáři, požadavku nebo stížnosti se budeme osobně věnovat a na všechny reakce získáte osobní odpověď.

Copyright © 2012 TopKalkulacka.cz