Všechna data, informace a formuláře podléhají vysoké míře zabezpečení.

Americká hypotéka

Když se podíváme na nabídku hypotečních produktů, kterých je dnes celá řada, najdeme v ní celou řadu hypoték - od klasických tradičních hypoték až po modernější americké hypotéky. Zmíněná americká hypotéka patří mezi oblíbené a moderní hypoteční produkty, které jsou velmi jednoduché na vyřízení a pohodlné pro zákazníky i banku. Americká hypotéka někdy také bývá nazývána jako neúčelová hypotéka, ovšem přesnější název je hypotéka americká.

Ve srovnání s běžnou půjčkou nabízí americká hypotéka celou řadu výhod. Oproti běžné půjčce můžeme získat více peněz s menším úrokem a také si prodloužit dobu splatnosti. Hlavní výhoda je v tom, že peníze, které získáme z úvěru, nemusí mít žádný účel čerpání. Nemusíme dokládat, k čemu peníze použijeme a můžeme je proto využít naprosto na cokoliv. Účel peněz nemusíme bance dokazovat ani oznamovat. V některých bankách se na účel čerpání peněz mohou zeptat, v případě americké hypotéky není klient povinný odpovídat.

Kdy využít americké hypotéky?

Americké hypotéky volíme především pro získání finančních prostředků, kdy nemůžeme nebo nechceme prokazovat jeji účel čerpání a zároveň nechceme využívat půjčku, která obvykle není tak výhodná, jako americká hypotéka. Přestože v dnešní době nabízí banky celou řadu typů hypotečních úvěru na různé účely, nemusí to vyhovovat našim požadavkům.

Americkou hypotéku můžeme využít jako výhodnější půjčku v případě, že máme k dispozici nemovitost, kterou se můžeme zaručit. V případě americké hypotéky není nutné nastavovat fixaci hypotéky a hypotéku můžete kdykoliv předčasně splatit bez sankcí nebo speciálních poplatků. Tento druh hypoték je také volnější ve výši splátek, výpočtu úroků a LTV, tudíž prakticky ve všech důležitých faktorech. Na druhou stranu americké hypotéky jsou často o něco dražší, než klasické účelové hypotéky. I to však dnes už nemusí být úplná pravda, v některých případech dokáží banky nabídnou velmi zajímavé úroky americké hypotéky.

U amerických hypoték je samozřejmě nutné ručení, stejně jako u těch klasických. Ručí se nemovitostmi s LVT dosahující maximální hodnoty 80% - to znamená, že si můžeme půjčit až 80% z ceny nemovitosti. Najdeme i nabídky, kde LTV dosahuje vyšších hodnot. Americké hypotéky mohou nabízet také nebankovní společnosti, zde je ale nutná velká opatrnost. V případě nebankovních finančních produtků je na trhu celá řada nesolidních společností, která nabízí podmínky na hranici lichvy. Společnosti nabízející nebankovní americkou hypotéku jsou sice obvykle mnohem solidnější, než společnosti nabízející nebankovní půjčky, přesto i zde mohou být samozřejmě nesolidní firmy. U nebankovních hypoték stejně jako u bankovních hypoték platí obecné pravidlo, že nic by se nemělo uspěchat, naopak vše důkladně promyslet, ověřit a spočítat.

Tyto webové stránky jsou vysoce chráněny proti zneužití informací a osobních údajů uživatelů internetu. Data o uživatelích webu podléhají maximální míře zabezpečení. Vážíme si důvěry, kterou nám projevíte a zavazujeme se chránit Vaše soukromí. Kalkulace hypoték a naše služby jsou pro klienty a uživatele webu TopKalkulacka.cz zcela zdarma. Naší odměna je účtována přímo bance v případě uzavření hypotečního úvěru, pokud se pro hypoteční úvěr sami rozhodnete.

Všechny naše služby jsou zdarma a nezávazné. Vyplněním formuláře a získáním srovnání hypoték na míru se k ničemu nezavazujete. Je jen na vás, jestli se pro konkrétní hypoteční nabídku rozhodnete a budete mít zájem získat více informací.

Naším cílem je poskytnout Vám snadné a rychlé srovnání hypotečních úvěrů napříč celým trhem. Pro co nejrychlejší a pohodlné srovnání hypoték jsou ve formuláři některé údaje předvyplněné na základě statistických dat od našich uživatelů. Naším cílem je poskytnout Vám maximum informací a férové srovnání nabídek na trhu pro výběr správného hypotečního produktu, přesně podle Vašich aktuálních potřeb a požadavků. Pokud budete s čímkoliv nespokojeni, neváhejte nás prosím kontaktovat. Kontakt najdete v sekci "Kontakty". Každému komentáři, požadavku nebo stížnosti se budeme osobně věnovat a na všechny reakce získáte osobní odpověď.

Copyright © 2012 TopKalkulacka.cz